Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpráva ze zasední KR (30.10.2008)

31. 10. 2008

Dne 30.10.2008 se v Lidovém domě uskutečnilo zasedání Krajské rady Středočeského kraje. Po schválení programu se hlasovalo o oficiálním uznání a působení našeho klubu. V této věci se stejně jako v ostatních všichni jednomyslně shodli a klub byl schválen.

 

Po sestavení volební komise se volil předseda kraje, místopředsedové kraje, tajemník, členové do Krajské kontrolní komise a do Ústřední rady. Předsedkyní se opět stala Lucie Svobodová, tajmenicí znovu Veronika Svobodová a  místopředsedy kraje Jan Soška a Antonín Seidel. Z našeho klubu byl jako náhradník do Ustřední rady  zvolen předseda Jiří Uřidil. Volba všech orgánů kraje proběhla tajně, bez problémů a vždy s jednomyslným stanoviskem.

 

Dalšími body schůze byli například: diskuze o krajské kampaňi, informace o zahraničních akcích na rok 2009, nebo také témata na semináře příštího roku.

 

Po ukončení schůze jsme byli pohoštěni výbornými kuřecími řízky, lososem a na závěr jsme se všichni vydali do restaurace Hybernia na zapití tohoto podařeného zasedání Krajské rady.

 

                                                                                      předseda MSD Čáslav- mladší,

                                                                                                       Jiří Uřidil

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář