Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vznik nového klubu MSD (Jiří Uřidil)

21. 10. 2008

Vznik nového klubu MSD

  Dne 17. října 2008 byl v Čáslavi založen další klub Mladých sociálních demokratů. O vznik klubu, který je v Čáslavi již druhým patřícím této nezávislé organizaci sociálně demokratické orientace, se podíleli především členka MSD Kutná Hora Lucie Bohuňková, tajemnice MSD ve Středočeském kraji Veronika Svobodová a mluvčí středočeské ČSSD Jan Cihlář. Všem těmto zmíněným lidem chceme upřímně poděkovat.
  Při páteční schůzi po vyplnění přihlášek a žádosti o vzniku se volily orgány klubu, předsedou se stal Jiří Uřidil (15 let), místopředsedou Jakub Trpák (15 let), členkou pověřenou zastupovat klub v Krajské radě Klára Bohuňková (20 let) a tajemnicí Milena Podhajská (15 let). Další člen Martin Vodička (15 let) dostal funkci místopředsedy pro nové členy. Jiří Novotný (16 let) bude mít na starosti místopředsednictví pro sport a propagaci. Naším cílem bude prosazovat a hájit zájmy Mladých sociálních demokratů a České strany sociálně demokratické, přesně podle stanoveného programu a jeho cílů. Budeme pořádat semináře se známými sociálně demokratickými politiky, sportovní turnaje a spoustu dalších zajímavých akcí, kterých má možnost zúčastnit se i každý z Vás .
  Při této příležitosti si Vás dovolujeme pozvat na náš první fotbalový turnaj, který se koná dne 20. prosince 2008 na Gymnáziu v Kutné Hoře. Klub MSD Čáslav mladší Vám děkuje a těší se na Vás.
                                                                                    Jiří Uřidil,
                                                                   předseda MSD Čáslav - mladší

 

 

 (Článek byl otisknut 31.10.2008 v Kutnohorském deníku.)

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dobrý nápada

(Černotová M., 21. 10. 2008 16:41)

Založit další MSD je dobrý nápada Jirko. Možná se přídu podívat na ten fotbalový turnaj.